28 lutego 2019 r. o godz. 1200 w naszej bibliotece mieliśmy przyjemność gościć Robert Czerniaka, podróżnika i dziennikarza, autora książki "Podróże do granic".

Książka zawiera trzy rozdziały życia opowiadające prawdziwą historię Joachima i Roberta Czerniaków. Historię o przyjaźni, którą we współczesnych czasach zbudował ojciec z synem. Ta silna więź powstała przede wszystkim dzięki dalekim podróżom, twardemu spartańskiemu życiu, a także innemu, odbiegającemu często od utartych kanonów, sposobowi postrzegania otaczającego świata. Tytuł książki nawiązuje do granic, które bohaterowie razem przekraczali. Były to nie tylko granice państwowe i kulturowe, ale przede wszystkim granice wytrzymałości własnego ciała, jak również granice wyobraźni oraz marzeń.

Uczestnikami spotkania była młodzież ze SP nr 3 w Tucholi.

Książka Roberta Czerniaka "Podróże do granic" jest dostępna w zbiorach naszej biblioteki- zapraszamy serdecznie.

1 2 3 4 5 6 7 8