6 lutego 2019 r. w naszej bibliotece odbyło się kolejne spotkanie z cyklu Nasza Mała Biblioteka. Tematem przewodnim była książka Przemysława Wechterowicza "Proszę mnie przytulić"

Pewnego dnia Tata Niedźwiedź zdradził swemu synkowi niezwykłą receptę na naprawdę udany dzień. Powiedział, że jeśli mocno się do kogoś przytuli świat wokół nabierze kolorów i stanie się piękniejszy. Ta prosta rada stała się początkiem wspólnej wędrówki ojca i syna, która odmieniła rzeczywistość wielu napotkanych mieszkańców lasu. Niedźwiedzie zachęcone magiczną mocą przytulają coraz to nowe zwierzaki: bobra, pannę łasicę, parkę zajęcy, wilka, starego łosia, wielką anakondę, malutką gąsienicę, a nawet myśliwego.

Dzieci również wypróbowały magiczną moc uścisku z prośbą " proszę mnie przytulić. " Wykonały ciekawe zadania w łamigłówkach literackich oraz wymyśliły hasło

"PRZYTULANIE - TO KOCHANIE"

01 02 03 04 05