20 XI 2008 r.

Otwarcie pokonkursowej wystawy fotograficznej Bory Tucholskie 2008 r. pt. Jesień w Borach" . XXI edycja konkursu. Organizatorzy BTK, MBP, TPK.

Do konkursu prace swoje zgłosiło 46 autorów, którzy złożyli łącznie 208 fotogramów.

Komisja nagrodziła /I-III miejsca wyróżnienia/ 18 autorów.

Z protokołu: Temat „Jesień w Borach" okazał się interesującym i wdzięcznym do rejestrowania, a efekty zaskakują ujęciem klimatu, spojrzeniem artystycznym i warsztatem.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział,  a nagrodzonym   i wyróżnionym gratulujemy.

Organizatorzy XXI edycji konkursu wdzięczni są fundatorom nagród, dzięki którym możliwe było uhonorowanie wyróżniających się uczestników.

Nagrody ufundowali: Burmistrz Tucholi, Urząd Miejski w Tucholi, Koło Łowieckie „Kicz", Tucholski Park Krajobrazowy, Borowiackie Towarzystwo Kultury, Dyrektor Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Toruniu, Polski Związek Łowiecki - Zarząd  Okręgowy w Bydgoszczy, Park Narodowy Bory Tucholskie, Nadleśnictwo Tuchola, Nadleśnictwo Trzebciny, Zaborski Park Krajobrazowy

dscn0070dscn0085