1127
W czwartkowe popołudnie 23 października 2014 r. odbyło się w naszej bibliotece kolejne spotkanie z poezją. Tym razem z okazji 30-lecia debiutu literackiego Kazimierza Rinka i promocji jego kolejnego tomiku "Cień Andromedy".

Licznie przybyłych gości powitała dyrektor biblioteki Hanna Szramka, szczególnie gorąco witając bohatera wieczoru i podkreślając, iż jest nie tylko poetą, ale również dziennikarzem, animatorem kultury, instruktorem teatralnym, recytatorem, jurorem w konkursach recytatorskich, wielkim entuzjastą kina i członkiem Związku Literatów Polskich. W imieniu wszystkich pracowników Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tucholi złożyła Kaziemirzowi Rinkowi najlepsze gratulacje i życzenia kolejnych sukcesów w pracy twórczej i szczęścia w życiu osobistym, po czym oddała "pałeczkę" Piotrowi Wróblewskiemu, który w konwencji dialogu z poetą poprowadził spotkanie. Sympatycznymi przerywnikami były recytacje w wykonaniu Agaty Ostrowickiej i Agaty Grabowicz oraz piosenka poetycka Dariusza Sicińskiego.

23456891011