12

W środę 16 kwietnia 2014 r. nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu pt. "Wielkanocna Kompozycja", na który nadesłano 165 prac wykonanych przez uczniów z Gminy Tuchola.

Jury w składzie: Justyna Więckiewicz – starszy instruktor ds. plastyki w TOK – przewodnicząca jury, Anna Szreiber – bibliotekarz , nauczyciel – ZSO w Tucholi, Judyta Cerkowska – stażysta MBP w Tucholi, Anna Kozłowska – starszy bibliotekarz MBP w Tucholi – sekretarz, oceniało prace w 4 kategoriach wiekowych (przedszkolacy – 61 prac, uczniowie klas I-III – 68, uczniowie klas IV-VI – 27, gimnazjaliści – 9).

Prace konkursowe wykonano w dwóch formach plastycznych: kompozycja wielkanocna i palma wielkanocna. Z uwagi na małą ilość palm wielkanocnych, komisja postanowiła połączyć dwie formy plastyczne w jedną kategorię prac. Łącznie nagrodzono 26 uczestników konkursu.

Wystawa pokonkursowa będzie czynna do 25 kwietnia 2014 r., po tym terminie można odbierać prace (nie odebrane w ciągu 2 tygodni od zamknięcia wystawy przechodzą na własność organizatorów konkursu).

49857

Nagrody otrzymali: