1324

W piątek 22 marca 2013 r. odbyła się wystawa malarstwa młodziutkiej artystki Julii Tomasz-Głodek. Gości powitała Dyrektor Hanna Bronke, a w świat malarstwa wprowadził Zenon Korytowski.

Julia ma 11 lat i jest uczennicą Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Tucholi, swoje zdolności plastyczne ujawniła w wieku 5 lat. Od dwóch lat uczęszcza na lekcje rysunku i malarstwa do artysty plastyka Zenona Korytowskiego. Wystawa przedstawia dotychczasowy dorobek malarski, są to obrazy olejne.

Na wernisaż przybyła rodzina, nauczyciele, sąsiedzi, koleżanki i koledzy oraz inni miłośnicy malarstwa . Na spotkaniu głos zabrał Burmistrz Tadeusz Kowalski, który w słowach pełnych uznania złożył gratulacje artystce i jej mistrzowi.

41115

Więcej zdjęć w Galerii.