dsc037455 czerwca 2009

Wernisaż wystawy fotograficznej Małgorzaty Obuchowskiej.

O Autorce:
Małgorzata Obuchowska urodziła się w Tucholi. Jej rodzinną miejscowością jest Bladowo. Ukończyła Liceum Sztuk Plastycznych w Bydgoszczy. Jej hobby to rysunek akwarelą i tuszem, grafiki, malarstwo. ostatnio zainteresowała sie fotografią.

Grafikami M. Obuchowskiej ilustrowany jest tomik Barbary Kasicy-Kołomyjskiej Tańcząc na wierzchołkach drzew.

Jej prace nagradzano i wyróżniano w konkursach fotograficznych organizowanych co roku przez bibliotekę i Borowiackie Towarzystwo Kultury.

To jej trzecia wystawa, a druga w bibliotece.
Pierwsza odbyła się w Bydgoszczy w Klubie "Odnowa", w czasie nauki w liceum.
Druga Moje miasto, moja rodzina i ... w 2007 roku w bibliotece.

Zachwyt jeziorem, szumem wody i sitowia, śpiewem ptaków, codzienne spacery przyczyniły się do chęci nikłego utrwalenia chwili, obrazu, barw, wrażeń i odczuć. Tak opowiada autorka o zbiorze fotografii pt. Cztery pory roku nad Głęboczkiem.

W Małej Galerii MBP będzie można oglądać fotografie Małgorzaty Obuchowskiej do końca czerwca 2009.

dsc03728dsc03734dsc03735

dsc03737dsc03760dsc03774