W Dzień Kobiet - 8 marca 2023 r. - zaprosiliśmy do naszej biblioteki miłośników twórczości Wiesławy Barbary Jendrzejewskiej ps. Bacha. Poetka, autorka opowiadań, dziennikarka, animatorka kultury gościła w tucholskiej placówce już po raz trzeci. Na wcześniejszych spotkaniach - w 2014 r. i 2019 r. promowała swoje najnowsze tomiki poezji - „Studium dłoni” oraz „Rozproszenie”.
Tym razem zaprezentowała zbiór opowiadań pt. „Oblicza męskości”. Autorka od ponad 40. lat mieszka i pracuje w Bydgoszczy, prowadzi Kawiarnię Literacką w Domu Kultury „Modraczek”, ale urodziła się w Tucholi i bardzo chętnie wraca do rodzinnego miasta. Spotkanie poprowadził Kazimierz Rink, który również pięknie przeczytał wybrane opowiadania. Niezwykle sympatyczne spotkanie zakończyło się długą kolejką do autorki, aby z nią porozmawiać, pogratulować i zdobyć autograf.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11