W środowe popołudnie 22 lutego 2023 r. w bibliotece zebrali się sympatycy twórczości plastycznej. Swoje prace zaprezentowała niezwykle zdolna 14. letnia uczennica tucholskiego Nowodworka oraz absolwentka Szkoły Podstawowej nr 2 im. dr. Kazimierza Karasiewicza w Tucholi – Nina Kłosowska. Na wystawę przybyli entuzjaści rysunku oraz nauczyciele ze szkoły podstawowej z p. Dyrektor Ewą Szczukowską, p. Wicedyrektor Marią Pawłowską-Holc oraz byłą wychowawczynią p. Moniką Słomińską, jak też jej koleżanki i koledzy z klasy 8. Na wernisażu głos zabrała p. Dyrektor Ewa Szczukowska i określiła Ninę jako osobę bardzo skromną, spokojną uzdolnioną nie tylko plastycznie. Prace cieszyły się ogromnym zainteresowaniem przybyłej publiczności. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że Nina swoich prac nie powinna trzymać w szufladzie.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16