W piątek 21 kwietnia 2021 r. w Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich gościliśmy pisarza Marcina Michała Wysockiego oraz wydawcę Lidię Nagiecką, którzy przyjechali do naszej biblioteki, aby osobiście wręczyć nagrody. Nasze aktywne czytelniczki, a jednocześnie członkinie Dyskusyjnego Klubu Książki wzięły udział w ogólnopolskich konkursach na najlepszą  recenzję książek autorstwa Marcina Michała Wysockiego - „Baku. Moskwa. Warszawa” oraz „#Portalu randkowego ” ogłoszonych przez wydawnictwo Qes Agency i zdobyły wyróżnienia.

Hanna Szulwic za napisanie recenzji powieści „Baku. Moskwa. Warszawa”  oraz Aniela Czyżyk i Arleta Nowak za napisanie recenzji książki „#Portal randkowy”.  Spotkaliśmy się z autorem w bardzo wąskim gronie - wyróżnionych czytelniczek i bibliotekarzy.