Drodzy Czytelnicy!

Od wtorku 5 maja 2020 r. nasza biblioteka będzie dla Was otwarta. W pierwszej kolejności otwieramy wypożyczalnię dla dorosłych.

Biblioteka dla dzieci i filia biblioteczna w Raciążu zostaną otwarte 12 maja 2020 r. , czytelnia będzie nieczynna do odwołania.

Wprowadzone zostały tymczasowe zasady korzystania ze zbiorów bibliotecznych zgodne z wytycznymi Biblioteki Narodowej. Najważniejsze z nich to:

• jednorazowo można wypożyczyć 3 książki
  • zwrócone książki trafiają na 3-dniową kwarantannę (zgodnie z najnowszymi rekomendacjami Biblioteki Narodowej skróciliśmy czas z pierwotnych 10 dni)
  • nie ma wolnego dostępu do księgozbioru

Zmianie ulegają godziny wypożyczania książek:

WTOREK – PIĄTEK          12:00-16:00

SOBOTA                              12:00-14:00

W godzinach 10:00-12:00 realizowane będą wyłącznie zamówienia składane telefonicznie, drogą elektroniczną lub facebook’a. Zamówienia można wysyłać na poniższe adresy mailowe:

Biblioteka dziecięca Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.              Wypożyczalnia dla dorosłych Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Prosimy o stosowanie się do powyższych wytycznych i zachowanie ogólnych zasad bezpieczeństwa!

zasady zasady a bezpieczni godziny