OGŁOSZENIE

Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi informuje, że są przyjmowane oferty na wykonanie:

wydanie Monografii Tucholi

opis zamówienia

620 stron tekstu (w tym wstęp, 8 rozdziałów, bibliografia, indeks osobowy, spis treści),
3 wkładki kolorowe po 8 stron na papierze kredowym, 189 fotografii oraz 1 mapa kolorowa na wklejce. Oprawa twarda, lakierowana. Nakład 1.000 egz.

Termin składania ofert: 30.07.2010

Miejsce składania ofert: Miejska Biblioteka Publiczna w Tucholi, ul. Pocztowa 7B, 89-500 Tuchola

Forma składania ofert: pisemna w formie papierowej lub elektronicznej – poczta email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Informacje szczegółowe na temat zamówienia dostępne są: email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybór oferty nastąpi zgodnie z Regulaminem udzielania zamówień publicznych do kwoty14000 euro, wprowadzonym Zarządzeniem Dyrektora nr 5/2010 z dnia 7.07.2010 r.

Tuchola, 16.07.2010