W dniach 17 i 24 października 2017 r. gościliśmy w naszej bibliotece dzieci z Przedszkola nr 2 w Tucholi z grup: Wiewiórki, Sarenki, Liski oraz Jeżyki. Dla większości milusińskich była to pierwsza wizyta w Krainie Pana Czytalskiego.
Tematem spotkania było zapoznanie dzieci z biblioteką oraz literaturą dostępną dla najmłodszych. Nasi goście zwiedzili placówkę, dowiedzieli się co należy zrobić, aby stać się czytelnikiem biblioteki oraz jak należy się w niej zachowywać i jak dbać o książki.
W czasie spotkania przedszkolaki wykazały się niezwykłą znajomością bajek i ich bohaterów, aktywnie uczestniczyły w zajęciach oraz z uwagą i skupieniem wysłuchały fragmentów książek Basia i przyjaciele oraz Kicia kocia w bibliotece.
Żegnając się zapewniały, że przyjdą ponownie, tym razem z rodzicami, by zapisać się do biblioteki i wypożyczyć książki.

1 2 3 4 5 6 7 8